LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.lt Naujienos Naujienos - greitai Kaune - ANTIPOP'S LIVE - "SENAS KUINAS"
Kaune - ANTIPOP'S LIVE - "SENAS KUINAS"
Kas naujo? - Naujienos - greitai

sk

Įėjimas - 10 Lt.
N-18!!!

Antipops'as rašo:

„Senas Kuinas“ – kietai lyriškas metalinio atspalvio bliuzas... Aštrus, “rokinis” gitaros skambesys kartu su tvirtai sukaltomis ritmo ir boso partijomis jau nuo pirmųjų akordų įšvirkščia klausytojams sveiką adrenalino dozę, kuri į koncerto pabaigą pakelia nuo kėdžių ir jaunus, ir vyresnius.
Norint išvardinti visus renginius bei festivalius, kuriuose dalyvavo “Senas Kuinas”, prireiktų atskiro ilgo sąrašo. Per daugiau kaip du dešimtmečius grupėje būgnais ir boso gitara yra groję nemažai Lietuvoje žinomų muzikantų. Laikui bėgant, auga atlikėjams keliami reikalavimai, taip pat svarbu, kad grupėje susiburtų vienminčiai, todėl “Seno Kuino” lyderiui ir įkvėpėjui, muzikos ir žodžių autoriui Vilijui Važnevičiui talkina profesionalūs ir entuziastingi muzikantai."SENAS KUINAS" dabar toks, koks turi būt - garsus, laisvas, įžūlus ir sakantis tiesą!
Klasikinės sudėties trio vienodai užtikrintai groja ir didelėse koncertų salėse, ir stadionuose, šįkart su visu trenksmu atkeliauja į “Antipopsą”!

http://www.facebook.com/
www.frype.lt/senaskuinas
http://www.facebook.com/SENAS-KUINAS

Žaviausia „Seno Kuino" ypatybė - Vilijaus kurtų dainų žodžiai, išsiveržiantys iš standartinio bliuzo lyrikos temų rėmų, prasmingi, teisingi, išgyventi, kartais skaudūs. Artimiausiu laiku bluesmusic.lt puslapiuose bus galima paskaityti geriausių Vilijaus dainų žodžius. Pats Vilijus ne kartą juokėsi, kad tikrą bliuzą groja juodaodžiai kažkur Misisipės deltoje, kažkur Čikagos užeigose. O „Seno Kuino" muzika - baltas juodojo bliuzo šešėlis. Ir Vilijaus muzika neapsiriboja bliuzo rėmais, nebijoma ieškoti, eksperimentuoti.

Vakar Bliuzoholikų koncerte nepavargstantis ieškot Vilijus man papasakojo, kad grupėje yra intriguojančių naujovių - kartu su „Seno Kuino" mums jau įprasta sudėtimi šiame koncerte Kaune gros jaunas ir talentingas fleitistas.

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis