LietuviųEnglish (United Kingdom)
Naujienos - greitai
Kaune - ANTIPOP'S LIVE - "SENAS KUINAS"
Kas naujo? - Naujienos - greitai

sk

Įėjimas - 10 Lt.
N-18!!!

Antipops'as rašo:

„Senas Kuinas“ – kietai lyriškas metalinio atspalvio bliuzas... Aštrus, “rokinis” gitaros skambesys kartu su tvirtai sukaltomis ritmo ir boso partijomis jau nuo pirmųjų akordų įšvirkščia klausytojams sveiką adrenalino dozę, kuri į koncerto pabaigą pakelia nuo kėdžių ir jaunus, ir vyresnius.
Norint išvardinti visus renginius bei festivalius, kuriuose dalyvavo “Senas Kuinas”, prireiktų atskiro ilgo sąrašo. Per daugiau kaip du dešimtmečius grupėje būgnais ir boso gitara yra groję nemažai Lietuvoje žinomų muzikantų. Laikui bėgant, auga atlikėjams keliami reikalavimai, taip pat svarbu, kad grupėje susiburtų vienminčiai, todėl “Seno Kuino” lyderiui ir įkvėpėjui, muzikos ir žodžių autoriui Vilijui Važnevičiui talkina profesionalūs ir entuziastingi muzikantai."SENAS KUINAS" dabar toks, koks turi būt - garsus, laisvas, įžūlus ir sakantis tiesą!
Klasikinės sudėties trio vienodai užtikrintai groja ir didelėse koncertų salėse, ir stadionuose, šįkart su visu trenksmu atkeliauja į “Antipopsą”!

http://www.facebook.com/
www.frype.lt/senaskuinas
http://www.facebook.com/SENAS-KUINAS

Žaviausia „Seno Kuino" ypatybė - Vilijaus kurtų dainų žodžiai, išsiveržiantys iš standartinio bliuzo lyrikos temų rėmų, prasmingi, teisingi, išgyventi, kartais skaudūs. Artimiausiu laiku bluesmusic.lt puslapiuose bus galima paskaityti geriausių Vilijaus dainų žodžius. Pats Vilijus ne kartą juokėsi, kad tikrą bliuzą groja juodaodžiai kažkur Misisipės deltoje, kažkur Čikagos užeigose. O „Seno Kuino" muzika - baltas juodojo bliuzo šešėlis. Ir Vilijaus muzika neapsiriboja bliuzo rėmais, nebijoma ieškoti, eksperimentuoti.

Vakar Bliuzoholikų koncerte nepavargstantis ieškot Vilijus man papasakojo, kad grupėje yra intriguojančių naujovių - kartu su „Seno Kuino" mums jau įprasta sudėtimi šiame koncerte Kaune gros jaunas ir talentingas fleitistas.

 
Gera muzika gyvai - Guy Davis & Professor "Louie"
Kas naujo? - Naujienos - greitai

Guy Davis & Professor "Louie" - stulbinantis duetas iš JAV

Lapkričio 19, 20 d.

Koncertai vyks:

  • Lapkričio 19 d. 19 val., laisvalaikio namai "Nautilus", Savanorių pr. 124, Kaunas
  • Lapkričio 20d.  19 val., "Radisson BLU Hotel Lietuva", renginių salėje "Alfa", Konstitucijos pr. 20,  Vilnius
Guy Davis & Professor

Bilietus galite įsigyti:

Scenoje:

  • Guy Davis - lūpinė armonikėlė, gitara, vokalas,
  • Professor "Louie" - klavišai ir akordeonas, vokalas.

Daugiau internete:

Šis koncertas bus staigmena net užkietėjusiems bliuzo klausytojams. Du muzikantai iš Niujorko pirmuosius muzikos karjeros žingsnius žengę viename mieste, pasukę skirtingais keliais dabar sujungia savo meilę muzikai vienoje scenoje. Istoriją pasakojantis Guy Davis ir gyvenimo spalvų pripildytas Professor "Louie" akordeonas. Nuostabus duetas atvyksta į Lietuvą atiduoti Jums dalelę gyvosios bliuzo istorijos.

http://www.gmgyvai.lt/

Skaityti daugiau...
 
„Gera gitara“ - Antoine Dufour ir Martynas Kuliavas
Kas naujo? - Naujienos - greitai

Klubas „New York“, Kalvarijų g. 85, Vilnius.

sekmadienis, 2010 lapkričio 7 diena, 18:00 val.

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka (15 min.).
Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.
  
Bilietų kaina nuo:
35-65 Lt

https://www.tiketa.lt/

ANTOINE DUFOUR (Kvebekas, Kanada - http://www.antoinedufourmusic.com)
Nei daug nei mažai – penki specialistų aukščiausiai įvertinti albumai, du DVD bei daugiau nei 25 milijonai peržiūrų YouTube, galybė seminarų ir kūrybinių dirbtuvių- kraitis, kuriuo akustinės gitaros virtuozų bei fingerpicking (grojimo pirštais)  technikos atlikėjų padangėje sužibo naujoji žvaigždė - Antoine Dufour.
 
Įtakotas tokių modernios muzikos atlikėjų kaip Leo Kottke, Don Ross, Michael Hedges ir be abejo Stephen Bennett, Dufour klasikinės gitaros studijas iškeitė į savojo stiliaus paieškas.
 
Peržengęs klasikinės gitaros grojimo technikos rėmus, Antoine Dufour pateikė visai kitokį požiūrį į gitarą kaip meninės saviraiškos priemonę. Naudodamas slepo techniką bei natūralius flažoletus Dufour išgauna įvairiausius garsus puikiai susiliejančius į melodingą visumą.
 
Dėl inovatyvios muzikos bei didelio kūrybingumo atlikėjas pelnė pasaulinį pripažinimą ir apkeliavo daugelį didžiųjų muzikos festivalių Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje bei kitose šalyse, tarp jų ir Montreal’io tarptautinį Jazzo Festivalį, laimėjo fingerpicking technikos konkursus Winfielde, JAV bei užėmė garbingą antrą bei pirmą vietas Kanados Gitarų festivalyje. Antoine Dufour fanai yra įrašę nesuskaičiuojamą galybę jo kūrinių “cover” versijų.
 
Pirma kartą Lietuvoje debiutuosiantis Antoine Dufour žada nepaprastą programa.
 
„Stay tuned to world famous modern acoustic music!“

 
MARTYNAS KULIAVAS (Vilnius, Lietuva – www.geragitara.lt,)
Antoine Dufour ir Martyną Kuliavą sieją keletas dalykų – GERA GITARA, kurios atstovai šiuo atveju yra garsios Čekų kompanijos FURCH (JAV vad. STONEBRIDGE) rankų darbo akutsinės gitaros (www.furch.cz), antras ne mažiau svarbus faktorius – talentas.
 
Žinomas dainų autorius, prodiuseris bei gitaristas, o kartu ir internetinės gitarų parduotuvės GERA GITARA įkūrėjas Martynas Kuliavas savo karjerą pradėjo būdamas 15 metų. 1997 metų apdovanojimas Bravo statulėle bei pelnytas geriausio instrumentalisto vardas įprasmina ilgą Martyno kaip gitaros profesionalo nueitą kelią.  1991 m. Martynas įkurė muzikos grupę Bovy, kurioje vėliau savo muzikinį kelią pradėjo ir Marijonas Mikutavičius. Bovy albumo Leaving home dainų kompozicijos – Martyno darbo vaisius  Nuo 1994 metų kurdamas tokiems Lietuvos atlikėjams, kaip Marijonas Mikutavičius, Gytis Paškevičius, Janina Miščiukaitė, Arina ir kt. bei grodamas gitara grupėse Rebelheart, Skamp, AC/DC projekte, su G.Paškevičiumi, 2008 m. Martynas suburė profesionalius atlikėjus ir įgyvendino savo svajonę įkurdamas grupę Ingenious.
 
Martyno dainas atliko ir iki šiol atlieka Marijonas Mikutavičius, Janina Miščiukaitė, Arina, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Gytis Paškevičius, Asta Pilypaitė, Rosita Čivilytė, Eva ir kt.
 
Martynas Kuliavas šiuo metu dalyvauja įvairiuose koncertiniuose projektuose kaip gitaristas bei kūrinių autorius ir  aranžuotojas, prodiusuoja kitų kūrėjų dainas studijoje. Taip pat moko groti gitara.
 
Koncerto NEW YORK klube metu išvysime akustinį Martyno Kuliavo projektą.
Skaityti daugiau...
 
Paul Gilbert vėl Vilniuje!
Kas naujo? - Naujienos - greitai

2010 lapkričio 24

rl

 

Agentūra „RELAX Live!” pristato renginį iš koncertinio ciklo “Gitaros legendos”. Unikalaus gitaristo Paul‘o Gilbert‘o vardas yra žinomas praktiškai kiekvienam, kuris domisi roko, bliuzo ar metalo muzika. 80-ųjų pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje jis grojo gitara nepaprastai populiarioje roko grupėje Mr. Big, su kuria išleido 10 albumų. Beje, ši grupė savo originalia sudėtimi kartu su gitaristu Paul‘u Gilbert‘u, vokalistu Eric‘u Martin‘u, bosistu Billy Sheehan‘u ir būgnininku Pat‘u Torpey vėl atsikūrė 2009 metais ir sėkmingai gastroliavo visame pasaulyje.
Paul‘as Gilbert‘as daug koncertuoja solo, groja grupėje Racer X (9 albumai), bendradarbiauja su tokiais muzikantais kaip gitaristas Joe Satriani (2008 m. pasaulinis turas), Mike Portnoy (Dream Theater), Neal‘as Morse (Spaock‘s Beard), John‘as Paul‘as Jones (Led Zeppelin), Pat‘as Mastelotto (King Crimson), Nuno Bettencourt‘as (Extreme), Gregg‘as Bisonette ir kt. 2007 m. Paul‘as Gilbert‘as dalyvavo gitaristų super-projekto G3 pasauliniame ture kartu su Joe Satriani ir John Petrucci.
Kaip solo gitaristas Paul Gilbert yra išleidęs 16 albumų, visame pasaulyje parduotų kelių milijonų tiražu. Jis groja viską: roką, bliuzą, klasiką, pop ir daug instrumentinių "keistenybių“. Paul‘as Gilbert‘as visada pabrėžia, kad labai didžiuojasi kelis Bacho kūrinius, skirtus fortepijonui, pritaikęs gitarai ir juos įrašęs savo albumams.
Visai neseniai pasirodė naujasis 2010 metų Paul‘o Gilbert‘o albumas “Fuzz Universe”, kurį muzikantas pristatys Lietuvos publikai lapkričio 24 dieną, klube “New York”. Nereikia net abejoti, kad muzikantas dar kartą apgins vieno iš virtuoziškiausių  ir greičiausiai grojančio pasaulio gitaristo vardą. Tuo neabejotinai įsitikins dar kartą ne tik tiek klausytojai, kurie 2008 metų rudenį klausėsi fantastiško atlikėjo pasirodymo pilnutėlėje „Forum palace“ salėje Vilniuje, bet ir nauji gerbėjai, pakerėti užburiančios Paul‘o Gilbert‘o grojimo technikos ir šiltos bendravimo su publika manieros.
Bilietus į šį renginį galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose, internetu www.tiketa.lt ir renginio dieną klubo kasoje. Renginio pradžia 19 val. Pirmieji bilietai pigesni – vėliau jie brangs!

pg

1982 metais penkiolikmečio Paul‘o Gilbert‘o nuotrauka pasirodė žurnale “Gutar Player”. Savo rankose tuomet jis laikė savadarbę „Flying V“ modelio gitarą, ilgi plaukai ir jureiviški marškinėliai turėjo reikšti, kad jo stilius yra Heavy Metal.
18-os metų jis išvažiavo į Holivudą, Los Andžele laimėjo “Guitar Wars” konkursą, baigė G.I.T. institutą (The Guitar Institute of Technology) ir liko jame dirbti jaunesniuoju specialistu.
19-os metų Paul‘as subūrė dabar jau legendinę shred-metal grupę „Racer X“ ir įrašė pirmąjį albumą. Netrukus ši grupė užkariavo Los Andželo klubų scenas.
Kai Paul‘ui sukako 21-eri, vienas iš jo dievukų, bosisas Billy Sheehan‘as (ex-Talas, David Lee Roth) paprašė pagelbėti jam renkant naują grupę. Taip atsirado grupė „Mr. Big“. Kartu su vokalistu Eric‘u Martin‘u ir būgnininku Pat‘u Torpey jie išleido keturis roko klasika tapusius albumus, kuriuose galima buvo išgirsti roko ir soulo, metalo ir pop elementų. Su „Mr. Big“ Paul‘as dziaugėsi sėkmingu į pirmąsias hitų paradų vietas užkopusiu singlu “To Be With You” ir galimybe koncertuoti sausakimšose arenose visame pasaulyje.
Trisdešimties Paul‘as nusprendė palikti „Mr. Big“ ir pradėti savo solo karjerą. Nuo tada jis įrašė daugiau nei 20 energingų gitarinio roko albumų, kartais su vokalu, kartais instrumentinius, kartais su pagalbininkais iš „Racer X“, kartais kartu su savo dėde Jimi Kiddu ar dainininku-gitaristu Freddie Nelsonu ir naujausius su vėl atgijusia grupe „Mr. Big“.
Nepaisant nepaprasto užimtumo, Paul tapo vienu geidžiamiausiu gitaros instruktoriumi. Jo mokomieji DVD ir žurnalų straipsniai tapo encikopediniais naująjai gitaristų kartai. Šiandien klausydami gitaristų-virtuozų, jūs tikrai išgirsite ne vieną frazę, išmoktą būtent iš Paul‘o “Intense Rock” DVD.
2007 metais gitaros legendos Joe Satriani ir John‘as Petrucci pakvietė Paul‘ą Gilbertą prisijungti prie jų projekto “G3” gastrolėms po Šiaurės Ameriką. Paul‘as buvo pakerėtas žiūrovų reakcijos į jo solo pasirodymus ir tai paskatino jį ir toliau gastroliuoti po pasaulį su savo solo programa. Be dalyvavimo įvairiuose kituose projektuose, kasmet jis rengia ne mažiau kaip 125 solo koncertus Europoje, Japonijoje ir Amerikoje.
 
AULA Blues Club - Mitrokhin's Master Band
Kas naujo? - Naujienos - greitai

Spalio 21d.

Live@AULA Blues Club
 
 aula
 
Mitrokhin's Master Band (Latvia)
2010 10 21, 20:00
 
Tikrai rekomenduojam apsilankyt AULA Blues klube ir praleisti bliuzišką rudens vakarą su puikiais muzikantais iš kaimyninės šalies:
Vienas geriausių ir originaliausių Latvijos gitaristų Viačeslavas Mitrochinas kartu su savo grupe "Mitrochins Master Band" atliks populiarius roko, bliuzo, džiazo standartus bei pasaulinės klasikos interpretacijas smuikui ir akustinei gitarai.
 
Mitrochins Master Band

Vjacheslav Mitrokhin - Gitara, Vokalas
Andrej Malevski - Bosas
Denis Dmitriev - Būgnai
http://www.mitrohin.lv/
 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis