LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis Apsilankė-lt 2009 G M Klubas Kaune 2009 ERIC „GUITAR“ DAVIS & LUCO GIORDANO BAND
G M Klubas Kaune 2009 ERIC „GUITAR“ DAVIS & LUCO GIORDANO BAND
Apsilankė.lt - 2009

ERIC „GUITAR“ DAVIS (Čikaga) & LUCO GIORDANO BAND (Italija)

Eric Davis gimė septyniasdešimtaisiais žinomo būgnininko Bobby Davis šeimoje. Berniukas būdamas penkių jau grojo būgnais. Dešimties jis jau reguliariai pasirodo Čikagos bliuzo scenoje kaip būgnininkas su dabar jau mirusiu Junior Wells, su Buddy Guy, BB King.
  • 2009:
  • Kovo 10 d. 19 val. Laisvalaikio namai "NAUTILUS", buvusios Los Patrankos http://www.nautilusclub.lt/.
  • Kovo 11 d. 19 val. Klaipėda, Klubas FLORESCO, Taikos pr. 12 a

Atlikėjai:

  • LUCA GIORDANO gitara
  • FABIO COLELLA - mušamieji
  • WALTER CERASANI - bosinė gitara
  • ERIC ALLEN DAVIS - gitara, vokalas

ERIC DAVIS 2007 METŲ GERIAUSIAS ČIKAGOS BLIUZO MENININKAS

Eric Davis gimė septyniasdešimtaisiais žinomo būgnininko Bobby Davis šeimoje. Berniukas būdamas penkių jau grojo būgnais. Dešimties jis jau reguliariai pasirodo Čikagos bliuzo scenoje kaip būgnininkas su dabar jau mirusiu Junior Wells, su Buddy Guy, BB King. Eric paprašė, kad vietinis bliuzmenas Flash pamokintų jį groti gitara, o jų pokalbį nugirdo Buddy Guy ir ištiesęs savo seną Fender gitarą parodė berniukui, kaip groti. Ir štai po trisdešimties metų Eric Davis yra pačiame kūrybiniame žydėjime, su ugninga gitara, pagaunantys, įaudrinantys soliniai pasirodymai ir galingas bliuzo balsas. Jis turi savo grupę „The Troublemakers“ su kuria koncertuoja Čikagos lankomiausiuose klubuose. 2007 jis buvo išrinktas geriausiu Čikagos bliuzo menininku.

Daugiau info apie Eric Davis:


LUCA GIORDANO BAND į Lietuvą atvyks jau ketvirtą kartą. Luca yra labai mėgiamas Čikagos bliuzo pasaulyje ir dažnai yra kviečiamas į bliuzo festivalius, žinomiausius bliuzo klubus. Pas mus jis koncertavo su Nellie "The Tiger" Travis, J.W. Williams, Stevie Zee. Lietuvos bliuzo mėgėjus Luca žavi gitaros valdymo meistriškumu.

Daugiau informacijos apie Luca Giordano:

http://www.gmklubas.lt/

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis